Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie adw. Mikołaj Pietrzak wraz z Przewodniczącym Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki przy Naczelnej Radzie Adwokackiej, Dziekanem Izby Adwokackiej w Lublinie, adw. Stanisławem Estreichem, serdecznie zapraszają na Dzień Adwokacki na Torze Służewiec w dniu 2 września 2017 roku (sobota).

Jest to kolejne wydarzenie organizowane przez Komisję Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu, mające na celu integrację warszawskiej palestry. Od godz. 14:00 na I piętrze oraz tarasie odnowionej Trybuny Honorowej zorganizowany będzie poczęstunek dla wszystkich gości. Atrakcją dnia będzie VI Gonitwa o Puchar Adwokatury Polskiej, która rozpocznie się ok. godz. 16:00. Po gonitwie zaplanowana jest uroczysta dekoracja na padoku z udziałem przedstawicieli Adwokatury. Zwycięski koń zostanie udekorowany szarfą z logo Adwokatury. Gonitwa popoprzedzona będzie krórtką zapowiedzią o roli samorządu adwokackiego, skierowaną do kilku tysięcznej publiczności.

Po raz drugi zostanie zorganizowany konkurs na najlepsze nakrycie głowy pod patronatem Wicedziekan ORA, adw. Katarzyny Gajowniczek-Pruszyńskiej oraz adw. Joanny Parafianowicz, członka Naczelnej Rady Adwokackiej.

Do wejścia na Tor Służewiec oraz na 1 piętro Trybuny Honorowej uprawniać będzie zaproszenie, które adwokaci mogą odbierać w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie (Al. Ujazdowskie 49, pok. nr 14) za okazaniem legitymacji adwokackiej, od dnia 21 sierpnia 2017 r. Liczba zaproszeń jest ograniczona.

Obowiązują stroje oficjalne. Mile widziane kapelusze.

Więcej informacji o gonitwach na Torze Służewiec: www.torsluzewiec.pl